Rozkład jazdy

Niżej podajemy przybliżone godziny odjazdów naszych busów z poszczególnych miast i okolic

Strzegom i okolice odjazd ok. 4:00
Świdnica i okolice odjazd ok. 4:00
Wrocław i okolice odjazd ok. 4: 00
Wałbrzych i okolice odjazd ok. 4:30 – 5:00
Kowary i okolice odjazd ok. 4:30 -5:00
Jelenia Góra i okolice odjazd ok. 5:00-6:00
Wleń i okolice odjazd ok. 5:30
Lwówek Śląski i okolice odjazd ok. 6:30
Bolesławiec i okolice odjazd ok. 7:00
Legnica i okolice odjazd ok. 5:00 – 6:00
Lubiń i okolice odjazd ok. 5:00 – 6:00
Głogów i okolice odjazd ok. 4:00 – 5:00
Zgorzelec i okolice odjazd ok. 7:30 – 8:30
Gryfów Śląski i okolice odjazd ok.  7:00 – 7:30
Lubań Śląski i okolice odjazd ok. 7:30 – 8:00
Bogatynia i okolice odjazd ok. 7:30
Zawidów i okolice odjazd ok. 7:30

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Busy Niemcy Holandia Belgia