O nas

LIPUT TRANS  to firma przewozowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży transportu osobowego z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii.

logo Liput-Trans
Kursujemy regularnie
kalendarz

Na trasach z Dolnego Śląska (z miastem Wrocław włącznie) do różnych miast w wymienionych krajach i z powrotem kursujemy co tydzień, w trzech terminach do wyboru. Wyjazdy z Polski odbywają się w środy (rano), soboty (rano) i niedziele (wieczorem), natomiast powroty z Niemiec, Holandii i Belgii w poniedziałki (wieczorem), czwartki (rano) i niedziele (rano).

Łatwa rezerwacja

rezerwacjaRezerwacji można dokonywać telefonicznie oraz przez Internet: liputtrans@poczta.onet.pl

Posiadamy wszystkie licencje

licencjaBusy mają wszystkie wymagane licencje i niezbędne ubezpieczenia, zarówno polskie jaki i niemieckie ADAC w Monachium, którym są również objęte osoby podróżujące naszymi busami, a prowadzący je kierowcy to doświadczeni pracownicy, z wieloletnim stażem zawodowym oraz z doskonałą znajomością tras przewozowych. Flota Liput Trans to nowe, dziewięcioosobowe busy Opel Vivaro , Renault Trafic i Volkswagen Caravelle z podwójną dwustrefową klimatyzacją.

Wozimy szybko i punktualnie

zegarPodróżowanie z LIPUT TRANS jest szybkie, wygodne i bezpieczne. Jesteśmy zawsze punktualnie i dowozimy pod właściwy, ustalony adres. Bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie naszych Klientów są naszym głównym celem, dlatego też do tej pory przewieźliśmy tysiące zadowolonych pasażerów, a wielu z nich pozostaje naszymi stałymi Klientami.

Z naszych usług korzystają osoby indywidualne i instytucje. Przewozimy wycieczki szkolne i zakładowe oraz drużyny sportowe i inne grupy zorganizowane.

Firma Liput Trans – busy do Niemiec, Holandii i Belgii serdecznie zaprasza do współpracy

 

 

 

Busy Niemcy Holandia Belgia